projektowanie cad

PROJEKTOWANIE CAD TO NASZA PASJA !

Nasze możliwości

Wykorzystując projektowanie wspomagane komputerowo CAD, jesteśmy w stanie zamodelować, zarówno pojedyncze części jak i kompletne zespoły. Projektowanie CAD, to nie tylko modelowanie części i zespołów, ale również ich analiza pod względem wytrzymałościowym i termicznym. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania w projektowaniu CAD, inżynierowie mają łatwy dostęp do bibliotek, know-how wiedzy konstrukcyjnej, a klient zyskuje pełnowartościową propozycję. Swój projekt opieramy, nie tylko na możliwościach programu komputerowego, ale również na fizycznych obliczeniach przy pomocy kartki papieru, długopisu i kalkulatora.

Zakres naszych dokonań jest szeroki i obejmuje także skomplikowane maszyny dla przemysłu. Podejmiemy się realizacji projektu cad o dowolnym stopniu skomplikowania. Zrealizujemy projekt cad wymagający innowacyjnego podejścia i wykorzystujący niekonwencjonalne rozwiązania.

Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne i literaturę branżową, prenumerując między innymi magazyn „Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie”.

Nasze rozwiązania

Posiadamy niezbędną, szeroką wiedzę konstrukcyjną pozwalającą “ubrać”
w zasady konstrukcyjne dowolny pomysł klienta. W dążeniu do stworzenia optymalnej konstrukcji na ogół jest stosowane rozwiązanie kompromisowe, w którym są uwzględniane wymagania stawiane przez klienta. Wskazujemy klientowi istniejące możliwości konstrukcyjne, zwłaszcza te, które są szczególnie przydatne przy poszukiwaniu optymalnego rozwiązania. Niezbędna zatem, oprócz biegłej znajomości programu komputerowego, staje się wiedza
z zakresu materiałoznawstwa, elektrotechniki, elektroniki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki ogólnej oraz takich działów jak statyka, kinematyka, dynamika oraz wielu zagadnień związanych z procesem optymalizacji.

Zanim nastąpi proces projektowania CAD przedstawiamy klientowi szereg rozwiązań konstrukcyjnych wyrobu co pozwoli zapoznać się z istniejącymi możliwościami, ich wadami i zaletami a następnie wybrać wariant o najwyższych technicznych i ekonomicznych parametrach. Zawsze dążymy do prostego rozwiązania konstrukcyjnego, co powoduje zmniejszenie kosztów wyrobu. Dla podwyższenia technologiczności wyrobu zwiększamy liczbę znormalizowanych części, przy jednoczesnym zmniejszeniu ich rodzajów. Wszędzie, gdzie jest to możliwe stosujemy okrągłe części, proste do wykonania pod względem technologicznym.

Zebrane w krótką galerię zdjęcia, przedstawiają tylko niektóre z naszych realizacji.

Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI

Close Menu