CERTYFI-CAD

Realizacja

Kompleksowa usługa projektowa: w szczególności projekt wierteł do odwiertów olejowo – gazowych dla firmy Deep Cassing Tools w Aberdeen w Wielkiej Brytanii.

DCT_1
DCT_2
DCT_3
DCT_4
previous arrow
next arrow
DCT_1
DCT_2
DCT_3
DCT_4
previous arrow
next arrow

 

Możemy także wspomnieć i pochwalić się Wam efektem długiej oraz owocnej współpracy z przedsiębiorstwem będącym znaczącym dostawcą rozwiązań dla branży naftowo-gazowej na obszarze całego świata. Firma Deep Cassing Tools (DCT), bo o niej mowa zapisała się na liście naszych partnerów jako podmiot, z którym wypracowaliśmy wiele rozwiązań obecnie istniejących na rynku. Niestety wskutek praw autorskich i podpisanej klauzuli poufności zmuszeni jesteśmy zachować w tajemnicy opracowywane projekty.

Możemy zaprezentować Wam wyłącznie projekt dotyczący przeskalowania, uproszczenia i odpowiedniego przygotowania do druku 3D dwóch wierteł. Wyniki pracy zaprezentowane są na poniższych zdjęciach. Zgodnie z wymaganiami postawionymi przez inwestora modele miały zachować swoją funkcjonalność, tak aby przedstawić zasadę ich działania. Chcemy wspomnieć też o tym, że niezwykłym ułatwieniem, jeśli chodzi o komunikację z firmą Deep Cassing Tools była kompatybilność rozwiązań firmy Autodesk.

Jeżeli chcesz skorzystać z podobnej usługi, skontaktuj się z nami już teraz.