CERTYFI-CAD

Realizacja

Projekt specjalistycznego wózka dla niepełnosprawnych dzieci dla firmy AKCES-MED w Rzeszowie.

Wózek_1
Wózek_2
Wózek_3
Wózek_4
Wózek_5
Wózek_7
Wózek_8
previous arrow
next arrow
Wózek_1
Wózek_2
Wózek_3
Wózek_4
Wózek_5
Wózek_7
Wózek_8
previous arrow
next arrow

 

Kolejnym projektem, który dał nam nie tylko ogromną satysfakcję, ale także świadomość, że robimy coś dobrego, był specjalistyczny wózek dla niepełnosprawnych dzieci. Niektórzy z Was pomyślą, że to nic wielkiego. Na rynku istnieje bowiem wiele podobnych rozwiązań. Owszem, zgadzamy się z tym, ale większość z nich nie mieści się do bagażnika samochodu. Było to dla nas ogromne wyzwanie, które wymagało dużego zaangażowania. Po uwzględnieniu wszelkich szczegółów natychmiast przystąpiliśmy do działania. Podstawowym celem projektu było opracowanie takiego mechanizmy składania wózka, aby transport sprzętu był jak najwygodniejszy.

Wiele godzin i dni pracy przyniosło oczekiwany skutek. W ostatecznym rozrachunku znaleźliśmy skuteczne i satysfakcjonujące rozwiązania. Przygotowany projekt zakładał, że stelaż wózka będzie wykonany ze stali, natomiast podnóżek z aluminium. Co więcej, uwzględniono wyłącznie takie średnice rur i grubość ich ścianek, aby cała konstrukcja była jednocześnie odpowiednio sztywna, jak i lekka. Ponadto, zastosowaliśmy szereg gotowych technologii dostępnych na rynku, dostarczanych między innymi przez przedsiębiorstwa: Backer i Elesa Ganter. Nie obyło się bez autorskich rozwiązań firmy AKCES-MED. Nie ma potrzeby zmieniać tego, co jest dobre, a tylko udoskonalić to, co wymaga dopracowania. I tak też zrobiliśmy!

Ciekawą funkcjonalnością zaprojektowanego urządzenia jest możliwość regulacji wysokości podnóżka, a także kąta pochylenia oparcia. Podczas realizowanych prac największą trudnością było opracowanie mechanizmu składania wózka. Najważniejsze jednak jest to, że zrobiliśmy to! Wiele godzin spędzonych nad projektem przyniosło nam to, co najpiękniejsze, a mianowicie dobry projekt i zadowolenie klienta. Jest to dla nas największa nagroda!

Jeżeli chcesz skorzystać z podobnej usługi, skontaktuj się z nami już teraz.