CERTYFI-CAD

Realizacja

Projekt szafy w miejscu parkingowym w garażu podziemnym dla Przedsiębiorstwa Produkcyjnego Kalpol we Wrocławiu.

SZAFA_1
SZAFA_2
SZAFA_3
1
2
3
4
previous arrow
next arrow
SZAFA_1
SZAFA_2
SZAFA_3
1
2
3
4
previous arrow
next arrow

 

Współcześnie samochód stał się podstawowym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Nie stanowi już produktu luksusowego z tak zwanej wyższej półki. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi obecne bloki mieszkalne buduje się z uwzględnieniem garaży podziemnych z wydzieloną i ograniczoną powierzchnią parkingową. Często jednak właściciel auta chciałby mieć możliwość przechowywania dodatkowych rzeczy. Dlatego klient zwrócił się do nas o pomoc w kwestii rozwiązującej ten problem. Potrzebował projektu szafy garażowej na rzeczy sezonowe, jak chociażby rowery czy opony.

Realizując wytyczne firmy zlecającej, musieliśmy zadbać o skuteczne połączenie możliwie dużej powierzchni przechowywania z ograniczonym miejsce na parkingu. Podczas pracy napotkaliśmy też na pewne trudności. Jednakże determinacja, zaangażowanie i duże doświadczenie pomogły nam pokonać problemy. Dodatkowe wyzwanie stanowiła w tym przypadku konieczność znalezienia odpowiedniego zamka ryglowego, a także jego adaptacja w projekcie. Ponadto uwzględniliśmy również miejsce na półki na drobiazgi.

Poniżej prezentujemy zdjęcia rzeczywistego projektu przesłane do nas przez klienta. Przez pryzmat tych fotografii możecie Państwo sami zobaczyć i ocenić prawidłowość całego procesu projektowego.

Jeżeli chcesz skorzystać z podobnej usługi, skontaktuj się z nami już teraz.