usługi cad

KORZYSTAMY Z DOKONAŃ NAJLEPSZYCH

Wykonujemy nasze usługi cad dobierając najlepszych dostawców i podwykonawców.

 W związku z potrzebą dalszego rozwoju i coraz większą ilością zapytań, oraz wpływających zamówień podjęliśmy decyzję o zakupie nowego stanowiska CAD 3D do tzw. cyfrowego prototypowania, czyli projektowania, wizualizacji, symulacji, analizy wytrzymałościowej, termicznej, dynamicznej oraz tworzenia instrukcji montażu, również interaktywnych.

Firma Aplikom z siedzibą w Łodzi doradziła i dostarczyła narzędzia spełniające nasze oczekiwania tj. najwyższy pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate, oraz zapewniła pomoc w instalacji i uruchomieniu zakupionego oprogramowania.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu pracowników z firmy Aplikom oraz doskonałej współpracy z naszą firmą udało nam się bardzo szybko uruchomić nowoczesne stanowisko inżynierskie i zacząć efektywnie wykonywać lepsze, kompleksowe usługi cad dla naszych Klientów.

Biuro  konstrukcyjne CERTYFI-CAD korzysta z najnowszego i legalnego oprogramowania firmy:

 w tym:

Na bieżąco śledzimy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania udostępniane przez firmę Autodesk. Wszystkich zainteresowanych dokonaniami firmy Autodesk zapraszamy na blog Pana Przemysława Sokołowskiego “Po prostu Inventor”.

Stale poszerzamy zakres naszych usług cad poprzez inwestowanie w nowe oprogramowanie, dzięki czemu nasza praca staje się bardziej efektywna i tańsza.

W swojej pracy wykorzystujemy 100% możliwości jakie daje między innymi Inventor Professional oraz Autocad, a są one przeogromne.

Świadcząc usługi cad, spotykamy się na co dzień z typowymi problemami konstrukcyjnymi, które szybko rozwiązujemy dzięki doskonałej znajomości oprogramowania.

W związku z tym powierzone nam przez klientów zadania realizujemy szybko i sprawnie.

Posiadamy niezwykle wydajną, mobilną stację roboczą do budowy której użyto jednej z najlepszych kart graficznych dedykowanych dla projektantów CAD.

W swojej pracy używamy również narzędzi firmy:

Wykorzystujemy wyżej wymienione produkty nie tylko w naszej pracy zawodowej ale również do rozwijania naszych zainteresowań związanych z programowaniem mikrokontrolerów, budowaniem układów elektronicznych analogowych i cyfrowych, sterowników do kontroli silników krokowych lub bldc, oraz wiele innych.

Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI

Close Menu